Dotrzymywanie terminów

Mogłoby się wydawać, że pewne typy ludzi są bardziej skłonne do niedotrzymywania terminu niż inne, lecz nie zaw­sze i wszędzie jest to aktualne. Zwlekanie z tym czy z owym leży w ludzkiej naturze i nikt nie jest na to całkowicie uod­porniony. Zależy to głównie od tego, co poszczególne osoby uważają za swój priorytet, no i jest to związane także z ich preferencjami. Każdy z typów ma tendencje do odkładania tego, co nie jest bliskie jego istocie:

  • Ekstrawertycy odkładają sprawy, które wymagają rozważenia i skupienia. Nie oznacza to, że nie są do tego zdolni albo że czują do takich spraw nieprze­zwyciężony wstręt. Po prostu chętniej robią coś in­nego, coś co im wypadnie, pomimo dobrych zazwy­czaj zamiarów.
  • Introwertycy odkładają sprawy, w których zawiera się interakcja z innymi, prawdopodobnie niezna­nymi ludźmi. O wiele więcej niż w przypadku in­nych osób upłynie czasu, zanim oddzwonią, czę­ściej niż inni wykorzystują możliwość uniknięcia udziału w jakimś zebraniu czy rezygnacji z jakiegoś spotkania i potrafią sami sobie uzasadnić, dlaczego ich obecność nie była konieczna.

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej:

Witaj! Mam na imię Anna i prowadzę bloga o tematyce finansowej- jest do dla mnie forma podzielenia się wiedzy którą przez lata zdobywałam podczas studiów i w pracy zawodowej. Mam nadzieję, że to co tutaj zamieszczam przypadnie Ci do gustu i zostaniesz ze mną na tym blogu na dłużej.
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.