Odkładanie spraw na później

  • Typ z przewagą oceniania (J) będzie prawdopodob­nie odkładać odpoczynek i relaks, czyli wszystko, co mogłoby mu przeszkodzić w wykonywaniu pracy. Nie potrafi się ani na chwilę wyłączyć, dlatego że koniecznie trzeba posprzątać, uporządkować to lub owo, pilnować harmonogramu zajęć (na wypadek gdyby coś się stało) i pracować uparcie, aby móc skreślić następną pozycję z zaplanowanych zajęć i obowiązków.
  • Tak zwani obserwujący(P) chętnie znaleźliby się gdzieś indziej, kiedy mają do czynienia z planowa­niem i podejmowaniem poważnych decyzji. Robią uniki, aby sprawdzić jeszcze następne możliwości, chcą spojrzeć na sprawę pod innym kątem, nauczyć się jeszcze czegoś od innych, aby móc zastosować najnowsze informacje i doświadczenia.

Witaj! Mam na imię Anna i prowadzę bloga o tematyce finansowej- jest do dla mnie forma podzielenia się wiedzy którą przez lata zdobywałam podczas studiów i w pracy zawodowej. Mam nadzieję, że to co tutaj zamieszczam przypadnie Ci do gustu i zostaniesz ze mną na tym blogu na dłużej.
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.